ART / Lithographs / Litograph in colors 8761008
nr 876 1008
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Pierre Olofsson (1921-1996), composition, 91/ 100, sheet: 75x53,
LITOGRAPH IN COLORS, Pierre Olofsson (1921-1996), komposition, 91/ 100, bladets mått: 75x53, saknar glas
2600
SEK 5000
Monday February 17 2014
at 20:38:27
2.400 kr
2.600 kr
3.200 kr
3.000 kr
3.400 kr
4.600 kr
3.800 kr
4.200 kr
4.600 kr
4.800 kr
- Thema-auction
Feb 17
Read more about Grafik
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Read more about Pierre Olofsson